OmniVerzum

2026.07.11. 10:00 - 14:00

NeuroDivergensek Találkozója

Ha együtt gondolkozunk, sokkal messzebbre jutunk.

Mi van, ha MI kezdünk el beszélgetni? Mi "UFÓK, kívülállók, túlagyalók, túlérzkenyek".

Az a tapasztalatom, hogy ha egymás között beszélgetünk, sokkal gyorsabban sokkal messzebbre jutunk, tehát a fejlődés lényegében exponenciális. Igen, sokszor lógunk ki a keretekből, ami nagyon sokszor hat őrültségnek, de meggyőződésem, hogy ha merünk ténylegesen önmagunk lenni, azaz a saját rendszerünk szerint gondolkozni, sokkal jobban meg tudjuk oldani a problémáinkat.

Én is keresem a válaszokat immár 42 éve, 11 éve elég aktívan, keresve kutatva, építve mindenből, ami összefüggést mutat és KOHERENS és született belőle egy rendszer, ami a saját és mások felé megosztott tapasztalataim alapján meglehetősen sok olyan kérdésre tud választ adni, amire eddig nem nagyon volt. És ha volt is, RendEllenes volt. Ami szöget ütött a fejembe...

Így jutottam oda, hogy mi van, ha NEM -Ellenes, hanem -Kívüli?

És nem a "hudekülönlegesvagyok!!!" értelemben, hanem a mindannyiunk számára mindennap átélt értelemben. Hogy nem férünk be a szokásos keretekbe. Tehát NEM ellene vagyunk, saját szabad döntésből, hanem Kívül rajta. Azért, mert így alakult. Egyikünk sem akarta, megtörtént. 

Azt hiszem, találtam egy olyan RendSzert, amiben mindennek van értelme, ami velünk történik. És ami mentén el tudunk kezdeni úgy létezni, hogy ténylegesen LÁTJUK, mi miért és hogyan történik. 

Ezt a Világot akarom megmutatni, hogy elkezdjünk Együtt dolgozni és építeni.

Egy olyan világot, ahol azok is elférnek, akik közé mi nem fértünk be és MI IS. 

Hol és Mikor?

A találkozónk 2026.07.11-én lesz a Lurdy Házban. 

Örökre a TIED

Az előadás teljes anyaga felvételre kerül és felkerül ide, hogy Örökre elérhető legyen. :) 

Tanár